Kalkulator konwersji Flat Money Real brazylijski: wymień UNIT na BRL
1 UNIT można wymienić na 15.460,14 BRL (stan na dzień 11.05.2026, godz. 05.05 (UTC)), co oznacza, że 5 UNIT jest warte około 77.300,70 BRL. Za 1 BRL można obecnie kupić około 0,000064 UNIT. W ciągu ostatnich 24 godzin kurs UNIT - BRL odnotował wzrost o 0,28%. BingX oferuje wiele metod handlu z opłatami od 0,1%.
Bieżący kurs: kurs jest aktualizowany co kilka sekund, a ceny kryptowalut mogą podlegać wahaniom rynkowym. Cena wyświetlana na stronie potwierdzenia zlecenia jest ostateczną ceną transakcji.
Tabela kursów wymiany Flat Money (UNIT)
UNIT - BRL
Kwota
Dzisiaj
0.5 UNIT
R$7.730,07
1 UNIT
R$15.460,14
5 UNIT
R$77.300,70
10 UNIT
R$154.601,40
BRL - UNIT
Kwota
Dzisiaj
0.5 BRL
0,000032 UNIT
1 BRL
0,000064 UNIT
5 BRL
0,00032 UNIT
10 BRL
0,00064 UNIT
W ciągu ostatnich 24 godzin kurs UNIT - BRL osiągnął maksimum R$3.139,74 i minimum R$3.069,09, co stanowi zmianę o około 0,28%. W ciągu ostatnich 7 dni kurs UNIT - BRL osiągnął maksimum R$3.273,11 i minimum R$3.069,09. Bieżący kurs wykazuje tygodniowy wzrost na poziomie 0,82%. W ciągu ostatnich 30 dni kurs UNIT - BRL osiągnął maksimum R$3.329,74 i minimum R$2.918,86. Bieżąca cena wskazuje miesięczny wzrost na poziomie 5,17%.
Popularne wymiany Flat Money (UNIT) w walutach lokalnych
Wymiany wiodących kryptowalut na BRL
Wymiany popularnych kryptowalut na BRL
Jak wymienić Flat Money (UNIT) na Real brazylijski